Měření zraku

Služby a výhody pro Vás :

  • Jsme registrovaní poskytovatelé zdravotních služeb, průběžně a celoživotně se vzděláváme
  • K tomu, abychom Váš zrak mohli změřit dobře a přesně nám slouží nejmodernější technika.

Používáme revoluční technologii v měření – přístroj DNEye scanner firmy Rodenstock.

  • Děláme podrobné vyšetření zraku na dálku, na blízko a dále kontrolujeme spolupráci obou očí s cílem co nejpřesněji určit Vaši zrakovou vadu.
  • Měření zraku provádíme klientům od dovršených 15-ti let věku
  • Měření i zhotovení brýlí probíhá u nás, takže za obojí /měření i práci/ neseme plnou zodpovědnost.
  • Vyšetření zohledňuje Vaše potřeby a vzdálenosti, které nejvíc využíváte během dne
  • Na vyšetření máme na každého klienta dostatečný čas
  • Ručíme Vám za to, že finanční prostředky , které do této služby investujete, budou investovány účelně. To znamená, že Vaše nové brýle nebo kontaktní čočky Vám budou dobře sloužit.

Poznámka: Pokud jste nositeli kontaktních čoček, je nutné je vyjmout alespoň 2 hodiny před příchodem na vyšetření .

Co vás u nás čeká :

Nejprve Vás trochu vyzpovídáme, abychom zjistili Vaše zrakové potřeby, na které vzdálenosti potřebujete vidět a jak často budete brýle používat. Potom proběhne měření na DNEye scanneru (velmi moderní přístroj který měří rohovku ve více než 1000 bodech a tak umožnuje přesné změření zraku. Navíc se tu objeví i nerovnoměrnosti v zakřivení rohovky – ty podstatně ovlivňují kvalitu vidění. S tímto přístrojem se můžete zatím setkat jen v několika málo optikách.

Dále pak následuje měření pro každé oko zvláště a nakonec pro obě oči současně. Naměřené hodnoty vložíme do zkušební obruby a umožníme Vám se projít a vyzkoušet, zda je vše v pořádku, eventuelně ještě jemně doladíme výsledné hodnoty.

Každému zákazníkovi se věnujeme podle jeho potřeb tak dlouho, dokud nedosáhneme optimálního výsledku. Pokud není měření úplně jednoznačné, vyřešíme to tzv. „zkušebními skly“ , ta klient neplatí a má možnost vše vyzkoušet v klidu a pohodlí domova. Zodpovědnost za veškeré výsledky měření bereme na sebe, takže se nemusíte obávat toho, že se o Vás nepostaráme, pokud nastane nějaký problém.

Správnou centraci progresivních i jednoohniskových brýlových čoček do obruby zajistíme s pomocí měření na zařízení ImpressioniST4, v současné době nejmodernější centrační systém firmy Rodenstock.

Tím získáme veškeré údaje potřebné k tomu, abychom Vám mohli objednat skla v optimálním průměru. Docílíme tak toho, aby vaše brýle byly perfektní jak po technické, tak i po estetické stránce.
Poradíme Vám s výběrem skel a vysvětlíme rozdíly mezi jednotlivými produkty.
Skla brousíme na moderním brousícím systému firmy Essilor.
Více než 97% zakázek zhotovujeme sami – opět samozřejmě se zárukou .

Nakonec Vám pošleme sms s informací o dokončení Vaší zakázky a Vy si můžete přijít své nové brýle vyzvednout.

Samozřejmě poskytujeme i servis – pokud přijdete , brýle Vám znovu seřídíme/je-li to potřeba/, dotáhneme spoje a vyčistíme – to vše zdarma .

Doporučujeme kontrolu stavu brýlí alespoň 1x za půl roku.


Vyšetření zraku je placená služba , není hrazeno zdravotní pojišťovnou.

Ceník :

Měření zraku : …………………………………………………………………………… 390,- Kč

Při zhotovení brýlí u nás: sleva - 200,- Kč , tj. 190,- Kč

Preventivní kontrola : ………………………………….. 250,-Kč

Aplikace kontaktních čoček : ……………………….. 600,- Kč

 

Jak se na vyšetření připravit?

Na měření zraku i aplikaci čoček si vyhraďte dostatek času. Obzvláště, pokud budete po měření ještě chtít vybírat brýle a brýlové čočky, může to klidně další hodinu trvat.

Pokud nosíte kontaktní čočky, v den vyšetření je již vůbec nenasazujte. V opačném případě riskujete špatné změření dioptrií či parametrů oka! Optimálně by v době měření oči měly být bez čoček alespoň 12 hodin.

Vezměte s sebou na vyšetření všechny brýle, které používáte, u kontaktních čoček s sebou vezměte buď krabičku či blistr (stříbrné víčko vaničky kontaktní čočky, na kterém jsou zaznamenané parametry) od otevřených kontaktních čoček. Podívejte se, jaký používáte roztok na kontaktní čočky, pro kontaktologa je to důležitá informace.

Pokud máte k dispozici zprávu od očního lékaře (cca do 1 roku stáří), vezměte ji také s sebou.

Jdete-li na následnou kontrolu usazení kontaktních čoček, nebo na pravidelnou kontrolu pro nositele kontaktních čoček, nasaďte si čočky minimálně 3 hodiny před plánovaným termínem.

V případě, že máte sjednaný termín vyšetření a nemůžete se na něj dostavit, dejte nám to prosím vědět telefonicky či emailem.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu

person_pin

Měření zraku

Jako jediní v Nymburce máme schválené pracoviště k poskytování zdravotních služeb – ambulantní péče optometrista.
To znamená, že se u nás setkáte při měření s vysokoškolsky vzdělaným pracovníkem – optometristou, který je pro péči o Váš zrak odborně vyškolen a naše pracoviště splňuje přísné předpisy.
Všichni optometristé jsou registrování jako nelékařští pracovníci na Ministerstvu Zdravotnictví České republiky.

remove_red_eye

Aplikace kontaktních čoček

Umíme vyšetřit Váš zrak a nabídneme Vám vhodné kontaktní čočky, pokud chcete žít aktivně a nechcete být omezování brýlemi.
Zdravé oči našich zákazníků jsou u nás na prvním místě. Určitě se u nás nesetkáte s tím, že bychom Vám doporučili neodpovídající výrobek jen kvůli tomu, že na něm máme větší marži.
V neposlední řadě věnujeme pozornost správným hygienickým návykům, výběru vhodných kontaktních čoček a pravidelným kontrolám.

build

Opravy i nestandardní

Poradíme si i s velmi nestandartními opravami, umíme letovat.
Běžně vyměňujeme různé druhy náhradních dílů. Co půjde opravíme, vyměníme, sletujeme. Prostě uděláme vše, abyste byli spokojeni a nemuseli svoje staré, ale oblíbené brýle vyměnit.
Nemyslíme si, že se opravovat nemá a jediným řešením je nová obruba.
Záleží nám na našich zákaznících, proto klademe velký důraz na kvalitu práce.
Prakticky všechny zakázky zpracováváme u nás, ve velmi dobře vybavené dílně. Za svou práci se nestydíme a ručíme za to, že zákazník dostane jen kvalitní výrobek.